Wybierz kategorię tematyczną

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Konkurs "Napisz artykuł- zostań współpracownikiem Dragona" rozstrzygnięty! 18 autorów zgłosiło 21 artykułów- poziom był wysoki i wyrównany. Rozstrzygnięcia dokonał przedstawiciel firmy Design Fishing- właściciela marki Dragon- Pan Waldemar Ptak:

"Konkurs ma swoich zwycięzców i wyróżnionych, którzy wespół z pozostałymi uczestnikami tworzą wspaniałą społeczność wędkarską na Portalu Haczyk.pl. Moim zdaniem, największą wartością ogłoszonego konkursu jest ujawnienie się kilkunastu wędkarzy-autorów, którzy swoją wiedzą i piórem w przyszłości mogą wzbogacić Portal swoimi artykułami. Wysoki poziom zgłoszonych do konkursu artykułów świadczy o żywym zaangażowaniu się autorów w swoje hobby, przyswajaniu nowych technik łowienia, śledzeniu nowości rynkowych, a przede wszystkim umiłowaniu wędkarstwa. Gratuluję Haczykowi.pl tak wspaniałych portalowiczów.

 

 

Przejdźmy do trudniejszych spraw - ogłoszenie wyników konkursu. Drodzy Autorzy, postawiliście mnie przed niezwykle trudnym zadaniem, czyli wybraniem zwycięzców. Wysoki poziom merytoryczny i stylistyczny, rozległość tematyczna, artykuły ze zdjęciami kontra artykuły bez zdjęć i wiele innych czynników znacząco utrudniają wyłonienie zwycięzcy tego konkursu. Oto wyniki: Pierwszy zwycięzca - Wiesław666 (za wiedzę merytoryczną i lekkość pióra) Drugi zwycięzca ex aequo - Seferiel (za wiedzę merytoryczną i formę literacką) i tmtt (za wiedzę merytoryczną i lekkość pióra).

Wyróżnieni (kolejność wymieniania bez znaczenia): Damian1987, Meth, LaBai, P, Bluzer, Bless. Zwycięzcom proponuję podjęcie stałej współpracy z Firmą Dragon (zakres i pozostałe warunki omówimy w korespondencji prywatnej). Wiesław666, Seferiel i tmtt otrzymają sprzęt wędkarski, który po odpowiednim czasie użytkowania opiszą w artykułach. To na początek. Wyróżnieni lokują się tuż tuż za zwycięzcami, dlatego serdecznie zapraszam wyróżnionych do współpracy z Firmą Dragon; na razie doraźnie, okazyjnie, ale mam szczerą nadzieję, że ostatecznie nawiążemy stałą współpracę. Serdecznie dziękuję wszystkim biorącym udział w konkursie. Wszystkie artykuły są wartościowe, a zamieszczona w nich treść z pewnością przez następne lata okaże się bardzo pomocna tysiącom internautów poszukujących wiedzy w dobrze napisanych artykułach."

Waldemar Ptak

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., www.firmadragon.pl "

Artykuły konkursowe do zobaczenia na forum haczyk.pl Konkurs "Napisz artykuł- zostań współpracownikiem Dragona"

Komentarze użytkowników

Zaloguj się aby dodać komentarz